Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Colombo Marine Mycosidol BioCure (sinice)

Colombo Marine Mycosidol BioCure (sinice) Zobrazit v plné velikosti

Colombo Marine Mycosidol BioCure (sinice)

Skladem

540,00 Kč

Colombo Marine Mycosidol BioCure - 120 ml
  
Extrémně výkonný, ale přesto velmi šetrný přípravek pro boj se cyano bakteriemi. K růstu, cyano bakterie potřebují spoustu živin a světla. Colombo Mycosidol BioCure je určen k odstranění živin (v podobě detritu) pomocí speciálně vybraných mořských bakterií
 
Návod pro použití:
1 plochá lopatka (= 1 ml) pro 15 litrů. Pří určování objemu akvária (D x Š x H) odečíst cca. 10 - 30% v závislosti na množství skály, písku... Mycosidol uvolňuje aktivní kyslík. Aktivní kyslík může také poškodit korály, proto by měl být Mycosidol rozpuštěn mimo korály, například v filtru nebo přepadu. Zastavte čerpadla po dobu 5 minut, aby se zabránilo usazování Mycosidolu v celé nádrži a tedy i na korálách. Pro efektivní fungování přípravku, vypněte skimmer po dobu 2-3 hodin (pokud po zapnutí přetéká oddělejte sběrnou nádobu a nechte přetékat). Je vhodné do filtru vložit filtrační vatu a po dobu léčby ji pravidelně měnit. Po vymizení sínic je zapotřebí udělat výměnu vody a vložit do filtru aktivní uhlí pro odstranění nepotřebných látek z léčby. Dva týdny po ukončení léčby, se vraťte do pravidelných výměn vody.
 
Nepoužívejte aktivovaní uhlí, odpojte UV lampu a generátor ozonu po dobu 24 hodin od poslední dávky přípravku Mycosidol.
 
Mycosidol zvyšuje uhličitanovou tvrdost vody o 1-1,5 ° dKh v jedné dávce. Měli byste to vzít v úvahu při dávkování Kh ručně nebo automaticky; snížit dávku Kh podle toho.
 
Výrobek by měl být chráněn před přímým slunečním světlem a vlhkostí, měly by být skladovány v krabici. 
 
Balení je dostatečná pro provedení léčebný 450L vody. (1 plochá lopatka (= 1 ml) pro 15 litrů mořské vody)
 
Nepoužívejte Mycosidol současně s jiným léčivým přípravkem!!!

Při zasažení oka, okamžitě vypláchnout vodou a vyhledat pomoc lékaře. Skladujte mimo dosah dětí.