Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Red Sea - REEFER 250 Deluxe (250 L) bílý

Red Sea - REEFER 250 Deluxe (250 L) bílý Zobrazit v plné velikosti

Red Sea - REEFER 250 Deluxe (250 L) bílý

Skladem u dodavatele (1-2 dny dodání)

48 990,00 Kč

Red Sea - REEFER 250 Deluxe (250 L) - s podstavcem (bílý)
 
Systém Red Sea REEFER je základním pilířem pro budování plně vybaveného útesového resp. mořského akvária.
 
 
Řada REEFER spojuje vícero vlastností pro akvárium - je moderní, bezrámové, s ultra-čirým sklem vč. stylové skříně a obsahuje komplexní vodohospodářský systém včetně profesionální filtrace s integrovaným automatickým doplněním odparu a unikátním Red Sea systémem přepadu.
 
Začlenění technologie původně vyvinuté pro Red Sea all-in-one MAX systémů korálových útesů, je série REEFER určena pro snadnou obsluhu a zároveň umožňuje pro všechny pokročilé nadšence nainstalovat neomezený výběr osvětlení, filtrace, cirkulace a pomocí řídicích systémů vytvořit a jedinečně nastavit systém dle svých potřeb a představ.
.
 
REEFER Deluxe obsahuje zcela nové Hydra 26 HD LED svítidla s Red Sea montážním systémem do systému mořského útesu připraveného pro REEFER instalaci, jako výhodný balíček.
 
HD jednotka Hydra 26 poskytuje nejmodernější LED technologii, která nabízí celé světelné spektrum, 7 barevná LED konfigurace dává velkou reprodukci barev a velké množství světelných efektů. Řídicí systém revoluční dynamicky určuje hodnotu elektrické energie, kterou disponuje každý barevný kanál. Když není energie využitá všemi barevnými kanály, umožňují účinně vybrané kanály, které mají být "posíleny" do výše 100% výkonu. Osvětlení je plně ovladatelný pomocí vestavěného WiFi, který je kompatibilní s iOS a Android, a s jakýmkoli WiFi s podporou Mac nebo PC.
 
Montážní systém na míru je uchycen šrouby pevně na zadní stěnu na nádrži a může být otočen do vzpřímené polohy v průběhu údržby nádrže.
 
Vlastnosti Red Sea REEFER:
- bezrámová technologie akvária, ultra-čirého skla, zaoblené hrany skla akvária
- Elegantní profesionální skříňka
- Profesionální filtrace s konstantní výškou hladiny v komoře
- Tichý, regulovaný systém přepadu rozšířený o nouzový přepad
- Integrovaný automatický systém doplnění odparu se zásobníkem
- Potrubí pro jednoduchou montáž, kdy není zapotřebí lepení
 
Akvária REEFER ™ jsou vyrobeny ze silného skla se zaoblenými hranami, z ultra-čirého skla na podporu jejich elegantního a moderního bezrámového designu.
 

red sea reefer 350 marine aquarium system

Mořská „profi“ skříňka (laminovaná skříň), v níž je filtrace (a ve větších modelech také zahrnuje vyhrazený, ventilovaný prostor pro chladicí jednotky) je elegantně zhotovena, aby odolávala slanému a vlhkému prostředí, je natřena epoxidovou barvou.
 
Red Rea reefer marine aquarium system
 
REEFER filtrační systém
 
Vyjímatelný hladinový hřeben zakrývá přepadoý boxu, který je umístěn ve středu akvária a ten obsahuje svod do filtrace. Ten obsahuje diskrétní multi-directional "eyeball" vratnou výstupní tryskou.
 
red sea reefer marine aquarium system surface skimmimg combs
 
V případě ucpání spádové trubky existuje ještě jeden nouzový přepad, a toto potrubí poskytuje neomezený volný pohyb akvarijní vody přímo do filtrace.

Red Sea Reefer marine aquarium system - Water management system

Při vstupu do filtrace prochází voda mechanickou filtrační hmotou 225 mikronů, před vstupem do filtračního prostoru, který udržuje konstantní výšku vody, takže je vhodný pro všechny sběrače a různé reaktory.

Red Sea Reefer marine aquarium system - filtration system

Aby byla zajištěna konstantní hladinu vody v prostoru čerpadla, všechny filtrace systému REEFER jsou vybaveny integrovaným automatickým doplněním odparu, která zaručuje stálý a stabilní průtok vody v celém systému.
 
Systém se dodává se jako kompletní samo-montážní soupravy, kdy všechna potrubí jsou připravena bez nutnosti jakéhokoliv lepení.
 
Red Sea Reefer marine aquarium system - integrated automatic freshwater top-up unit
 
Specifikace:
 
Výsledek obrázku pro red seareefer specification