Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Nuvo Fusion Peninsula 25 (95L)

Nuvo Fusion Peninsula 25 (95L) Zobrazit v plné velikosti

Nuvo Fusion Peninsula 25 (95L)

Skladem u dodavatele (1-2 dny dodání)

9 990,00 Kč

Nuvo Fusion Lagoon 25 (95L)
 
Innovative Marine vyvinula a uvedla na trh produktovou sérii LAGOON, která nabízí mělká a široká - hluboká akvária typu AIO, vše v jednom. Koncepce těchto akvárií nevyžaduje externí filtrační nádrž či komplikovanou filtraci. Sestavení akvária Fusion Lagoon je jednoduché a umožňuje vytvoření krásného mořského útesu přímo u Vás doma...
 
Pokuste se překročit hranice tradičního aquascapingu a zkuste vytáhnout útes až nad voduHorské útvary, zahrady fragů či laguna s mangrovy... to vše je možné vytvořit v tomto mělkém a přitom prostorově hlubokém akváriu se zabudovanou filtrací...
 
Akvárium Fusion Lagoon je standardně dostupné se všemi výhodami svých předchůdců řady Fusion, nicméně jde o větší model s větším objemem, silnějším sklem a špičkovou mechanickou filtrací, která dělá z modelu Lagoon skvělý akvarijní systém.
 
 


Akvárium:
objem 95 litrů
Ultra silné 8mm tlusté, vysoce čisté sklo s nízkým obsahem železa
Gumová podložka
Rozměry (50 x 60 x 30cm /š x d x v) leštěné hrany černý silikon
 
Filtrace:
Voda proudí  skrz vestavěný přepad do vestavěné filtrace, filtrační ponožky, kde dochází k odstranění hrubých nečistot, aby se tyto nedostaly do filtračních komponent a výtlačného čerpadla. Voda poté protéká komorou, kde bývá umístěn odpěňovač nebo reaktor na filtrační média a dále přes poslední přepážku se dostává do komory s výtlačným čerpadlem, které tlačí vyčištěnou a okysličenou vodu zpět do akvária.

Přidáním/umístěním reaktoru na filtrační média a proteinového odpěňovače dojde k výraznému zlepšení kvality filtrované vody a tedy k možnosti umístit i náročnější druhy korálů či ryb.
 
Akrylátová přepážka s přepadem oddělující akvárium od filtračních komor
2x Filtrační ponožka
2x Nastavitelná tryska proudění vody
Čerpadlo o výkonu 800 l/h (11W)
Filtrační komory pro umístění odpěňovače/reaktoru
 
Co je součástí balení?
1x skleněné akvárium typu Lagoon o objemu 95 L
1x výtlačné čerpadlo o výkonu 800 l/h (11W)
2x filtrační ponožka pro akva typu Desktop
1x vratné potrubí
1x koleno/konektor
2x tryska proudění
1x gumová podložka pod akvárium