Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Rally 960 ml k odstranění parazitů

Rally 960 ml k odstranění parazitů Zobrazit v plné velikosti

Rally 960 ml k odstranění parazitů

Skladem u dodavatele (1-2 dny)

690,00 Kč

Rally 960 ml k odstranění parazitů

RALLY™ je přípravek pro úpravu vody bez obsahu mědi a slouží ke kontrole a odstranění vnějších parazitů zejména obrněnek, motolic a patogenních bakterií (např. mořský samet, parazit Brooklynella, hniloba ploutví a ocasu a žábrohlísti) z mořských a sladkovodních akvárií. 
 
RALLY™ je bezpečný pro útesová, mořská, sladkovodní a rostlinná akvária.  Po třech letech vývoje a testování, RALLY ™ působí na trhu už čtrnáct let a bylo jednoznačně prokázáno, že je bezpečný pro ryby, korály, bezobratlé a rostliny.  RALLY™, ať už použitý samostatně nebo v kombinaci s KICK-ICH™, nemá žádný dopad na biologickou filtraci. 
 
RALLY™ je bezpečný a účinný pro rychlou kontrolu nebezpečných a destruktivních infekcí jako je mořský samet. RALLY má dlouhou trvanlivost při pokojové teplotě a je dodáván pro snadné použití, v dávkovacích lahvích.

Je RALLY™ bezpečný pro útesy?
Ano.  RALLY™ je bezpečný pro všechny ryby, korály a makro řasy, stejně jako pro fakultativní anaerobní a nitrifikační bakterie nezbytné pro biologickou filtraci.

Čím se RALLY™ liší od jiných přípravků “bezpečných pro útes”?  Co je uvnitř?
Bezpečnost a účinnost přípravku RALLY™ byla prokázána v mnoha amatérských i komerčních aplikacích.  Látky obsažené v RALLY™ jsou míchány patentovaným způsobem, který činní RALLY™ účinnějším než pouhý souhrn jednotlivých složek -- např. akriflavin + aminoakridin + formalin -- pro kontrolu vnějších parazitů a bakteriální hniloby ploutví a ocasu.
 
Co není uvnitř?  Bez mědi!
Ani RALLY™ neobsahuje záhadné "přírodní ingredience" nebo jiné blíže neurčené "výtažky", jejichž účinek je z velké části založen na folklóru.  Konečně, RALLY™ neobsahuje žádné hyper-dráždidla (např. Tabasco omáčku a podobné přípravky s výtažkem feferonek), které způsobují rozrušování, odlupování epidermálních vrstev a podílejí se na extrémní zátěži po dobu trvání léčby (Představte si, že není k dispozici žádný stín a máte spáleniny druhého stupně!).
 
Lze RALLY™ použít v kombinaci s dalšími přípravky RUBY-REEF™?
RALLY™ lze použít v kombinaci s KICK-ICH™ nebo SLIMINATOR™.  Ve skutečnosti současné použití KICK-ICH™ a RALLY™ je doporučené v případě výskytu ich nebo nemoci obrněnek jako jsou mořský samet (Amyloodinium) nebo parazitická nemoc (Brooklynella).  Současné použití KICK-ICH™ a RALLY™ je bezpečné pro všechny mořská a útesová akvária.
 
Lze RALLY™ použít v kombinaci s dalšími přípravky nebo antibiotiky?
RALLY™ lze použít spolu s fosfátovými a amoniakovými adsorbenty, ale ne s aktivním uhlím nebo podobnými přípravky.  RALLY™ lze použít spolu s většinou druhů antibiotik, ale současné použití s jinými druhy léčiv není doporučeno.
 
Jaká je trvanlivost RALLY™ a jak by se měl skladovat?
RALLY™ je stabilní po dobu nejméně jednoho roku v případě skladování při pokojové teplotě a mimo dosah přímého světla. Nezmrazujte, ani neskladujte v chladu.  Před nebo během použití láhev neprotřepávejte a ihned po použití uzavřete vrškem.
 
NÁVOD k POUŽITÍ
Jak používat RALLY™?
Vypněte sběrače proteinů a UV sterilizátory, také odstraňte uhlíkovou filtraci a absorpční média, které by odstranili RALLY™ z vody. Dávkujte ve dnech 1, 2 a 3 při běžné infekci. U vážných infekcí může být vyžadováno další dávkování. Přidejte jednu unci (28 gramů) RALLY™ na 10 galonů (38 l) celkového objemu vody včetně filtračního systému pro útesová akvária. Přidejte jednu unci (28 gramů) RALLY™ na 5 galonů (19 l) celkového objemu vody včetně filtračního systému pro sladkovodní akvária.
 
Závěrem, RALLY™ je velmi účinný přípravek pro úpravu vody a kontrolu mnoha vnějších parazitů, včetně obrněnek (např. mořský samet, parazit Brooklynella), motolic a gram-negativních bakterií (např. bakteriální hniloba ploutví/ocasu, vnější otrava krve, atd.).  RALLY™ je, přinejlepším, okrajově účinný proti I. multifiliis a C. irritans, ale velmi užitečný v prevenci sekundární bakteriální infekce, které často doprovázejí těžké ich zamoření.  RALLY ™ není škodlivý pro ryby, bezobratlé, korály, atd., ani nemá vliv na symbiotické řasy, životně důležité pro korály nebo jiné prospěšné bakterie.  Beta testy v obchodech po celých Spojených státech ukázaly, že kombinované použití RALLY™ a KICK-ICH™ není škodlivé pro ryby, bezobratlé, korály nebo biologickou filtraci.