Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

AI Hydra 32 HD 90W

AI Hydra 32 HD 90W Zobrazit v plné velikosti

AI Hydra 32 HD 90W

Skaldem u dodavatele (1-2 dny)

11 490,00 Kč

AI Hydra 32 HD - akvarijní svítidlo (černá)
 
Zcela nová Hydra® 32HD - Více LEDek. Větší Výkon. Více Barev. Více zušlechtěný.
Díky navýšení počtu LEDek o více jak 20% se naše jazykové lodě staly ještě jasnějšími. Sytost a zářivost se zlepšila díky hlubším odstínům modré a jasnější bílé. Vaše korály se zbarví jako nidky vynikající ...
S více než desetiletou zkušeností s designem byly pečlivě ošetřeny všechny detaily. Jsme si jisti, že výsledek budete milovat stejně jako my.

Nejoblíbenější útesové LED na světě
Nejnovější členové řady Hydra z AquaIllumination®, Hydra 32 & 64 HD, přinášejí více energie a barev tam, kde je chcete, plus svobodu používat váš smartphone jako ovladač.
 
 
Hydra® 32HD/64HD
Více. To je to, co získáte u nejnovějších světel řady Hydra HD, která zahrnují Hydra® 32HD a Hydra® 64HD.
 
- Více LED
- Více PAR
- Více šíření
- Vylepšený optický design
- Vylepšená odolnost proti vodě
- Více možností montáže
- Vyhrazený měsíční svit
- Širší spektrum (více kanálů)
 
Zahrnuje funkce, které jste si zamilovali, jako je Hyperdrive, inteligentní ovládání pomocí aplikace myAI® a osvědčený úspěch.
Nyní s vyhrazeným měsíčním světlem. Můžete simulovat měsíční svit pro teplou záři nebo pro pomoc při růstu korálů.
 
 
Vyhrazený měsíční svit
V nových modulech Prime HD, Prime FW, Hydra 32HD a Hydra 64HD byla přidána vyhrazená LED a měsíční LED dioda a kanál. To znamená, že nezávislé měsíční osvětlení je navržené k simulaci přirozené měsíční barvy a intenzity.
 
Moje aplikace AI
K ovládání světel budete používat existující aplikaci myAI®, která je bezplatná, jednoduchá a velmi rychlá pro nastavení vašeho světla přímo prostřednictvím vašeho chytrého zařízení. Časem mohou být pro novou generaci Prime a Hydras k dispozici další možnosti ovládání
 
.
 
HMS
Montážní systém Hydra (HMS ™) je navržen tak, aby poskytoval snadné nastaveni a montáž na nádrž pro Hydra 32 a 64.Pro novou verzi světel bude fungovat montážní hardware, jaký byl dříve k dispozici pro svítidla Hydra a Prime.Výjimkou je rameno Hydra-Flex, které bude vyžadovat odlišnou upevnění kvůli rozdílu ve velikosti nových svítidel. Držák ramene Flex se u nových přípravků změní. Starší ohýbací ramena používaná k montáži nových světel budou potřebovat nový držák světla.


Optika a výstup
S novými svítidly se zlepšuje výstup, pokud jde o PAR, míchání barev a šíření.
 
Specifikace:
Rozměry: 18,5 x13,7 x 3,6 cm
LED kanály: 7 (+1)
Počet LED: 32 (+1)
Spotřeba: až 135 W