Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Kessil LED AP700 wifi - panel 185W

Kessil LED AP700 wifi - panel 185W Zobrazit v plné velikosti

Kessil LED AP700 wifi - panel 185W

Skladem u dodavatele (1-2 dny)

24 990,00 Kč

32 489,99 Kč za 1 ks

Kessil LED AP700 wifi - panel 185W

Akvarijní panel AP700

Akvarijní LED panel AP700 od firmy Kessil staví na již dříve osvědčených a cenami ověnčených závěsných svítidlech řady Tuna Blue a nyní tuto rozšiřuje o větší platformu a to o světelný panel se spotřebou 185W. Se dvěma maticovými čipy o 60-LED diodách pokrývá AP700 plochu až 122 cm. Tento výkonný stroj je také vybaven zabudovanou funkcí WiFi pro ještě lepší kontrolu a nastavení dle osobních preferencí.

kessil A360WE A360

 

POPIS PRODUKTU
Hybrid Optics
Tzv. "Hybridní Optika" simuluje efekt kombinovaného osvětlení výbojek a T5 zářívek. Námi vyvinutá kombinace čoček a reflektoru poskytuje širší osvětlení a špičkovou penetraci. To virtuálně eliminuje stinná místa.

 

Maximální pokrytí

Nová "Hybridní Optika" kombinuje 2 nejmodernější maticové LED čipy, které poskytují pokrytí až 122cm. AP700 byla vyvinuta a testována tak, aby poskytovala co nejlepší spektrum, a tak umožnila zdravý růst korálů a nejlepší možné zbarvení. 
 

  • Pro smíšené rífové akvárium:
    Pokrytí je 122 x 61cm (48"x24") se zavěšením 38-46cm (15"-18") nad hladinou 
  • Pro SPS akvárium:
    Pokrytí je 92 x 61cm (36"x24") se zavěšením 12,8-18cm (5"-7") nad hladinou

Ovládání prostřednictvím WiFi 
iPad/Android aplikace dávájí uživatelům přístup k pokročilým funkcím a možnostem programování, stejně jako nabízejí možnosti sestavit a ovládat skupiny světel. Aplikace také nabízejí plnou kontrolu nad barevným spektrem, aklimatizací, lunárními cykly, přírodními efekty a mnohem více....

 

Tzv "Shimmer" (mihotání světla)
Kessil poskytuje efekt mihotání světla, což dá vaší nádrži nádherný, přirozený vzhled, pohled zalitý sluncem srovnatelný s výbojkovým osvětlením. Působí to jako replika, jako byste měli vlastní kus oceánu u vás doma.

 

Úplná kontrola nad světelným spektrem
Nová generace Dense Matrix LED posouvá akvarijní osvětlení na novou úroveň. AP700 poskytuje kontrolu nad širokým barevným spektrem. Díky Android/iOS aplikaci mohou uživatelé vybírat ze škály modré od tzv. "Deep Ocean Blue" až po tzv. "Sky Blue", a mohou při tom vybírat další barvy jakými jsou např. zelená, žlutá, červená a fialová dle vlatního estetického vnímání.

 

Míchání barev
Různé vlnové délky v jedné LED diodě/matici jsou uceleně smíchány a vysílají rovnoměrné širokoúhlé barevné spektrum

 

Kessil Logic
Nezávisle nastavitelné barevné kanály umožňují uživatelům vyladit jejich oblíbenou barevnou kombinaci v rámci spektrální škály při dodržení nejlepšího možného spektra potřebného pro růst korálů a jejich zbarvení. Kessil Logic™ udržuje stálý výkon napříč barevným spektrem, od "Sky Blue" po "Deep Ocean Blue".

 

Penetrace
Patentovaná technologie Dense Matrix LED™ koncentruje mnoho LED diod do jedné matice, čímž se vytvoří výkonný světelný zdroj, který nabízí lepší a hlubší penetraci bez redukce plochy pokrytí. The maximum penetration can be 24"-30" from the water surface for most reefs. The penetration is even greater by spacing units closer together or with the use of AP700 optical accessories.


UV
No matter which spectral point is chosen with the tunable spectrum, Kessil's proprietary blend of precision UV light encourages coral coloration.

 

Design
Compact and sleek design features quiet operation, innovative heat management, and efficient, long-lasting LED construction. This design also allows for more mounting/hanging options: Mounting Arms, Canopy Kit, and Hanging Kit.Sprecifikace:
Výkon: 185W
Rozměry: v  4 cm, š 16 cm x  d  51cm
Váha: 2,2kg (balení 4,5kg)