Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Kessil AP9X wifi - LED panel 185W

Kessil AP9X wifi - LED panel 185W Zobrazit v plné velikosti

Kessil AP9X wifi - LED panel 185W

Skladem u dodavatele (1-2 dny)

25 390,00 Kč

32 490,01 Kč za 1 ks

Kessil AP9X wifi - LED panel 185W
 
Nové Kessil AP9X je promyšleně přepracované populární osvětlení Kessil AP700 do sportovnějšího designu. Může se pochlubit elegantním, nenápadným profilem s esteticky příjemným dotykovým panelem. Montážní držák AP9X umožňuje připevnění svítidla pomocí jediného ramene (integrovaný otočný kloub má 60 stupňů svislého otáčení a 180 stupňů vodorovného otáčení).
 

Kompaktní a tenký design LED AP9X nabízí tichý provoz, inovativní řízení chlazení a efektivní konstrukci s dlouhou životností.
 
 
Nová hybridní optika poskytuje vyšší výkon a větší pokrytí při současném zvýšení průniku vodním sloupcem. AP9X byl vyvinut a testován tak, aby poskytoval co nejlepší spektrum, a tak umožnil zdravý růst korálů a nejlepší možné zbarvení.
 
 
Tento panel se spotřebou 185 wattů je vybaven bezchybným dotykovým ovládáním pro snadné nastavení intenzity, barev a měsíčního svitu.
Vestavěná funkce WiFi poskytuje ještě větší kontrolu a snadné přizpůsobení.
 
 
Patentovaná technologie LED Dense Matrix koncentruje velký počet LED diod do jednoho modulu, čímž se vytvoří výkonný světelný zdroj, který nabízí lepší a hlubší penetraci bez redukce plochy pokrytí.  Maximální světelný průnik je dosahován při umístěním světla asi 60–76 cm nad hladinou většiny útesových akvárií. Penetraci lze zvětšit umístěním více osvětlovacích jednotek co nejblíže k sobě.
 
 
- Nová generace LED Dense Matrix posouvá akvarijní osvětlení na novou úroveň. AP9X poskytuje kontrolu nad širokým barevným spektrem. Díky Android nebo iOS aplikaci mohou akvaristé vybírat z řady modrých odstínů od Deep Ocean Blue až po Sky Blue, a dále z odstínů green, yellow, red a purple, dle svého estetického vnímání.
- Různé vlnové délky jsou harmonicky promíchány do jednoho LED pole a vyzařují tak rovnoměrnou barvu v celém rozsahu pokrytí.
- Proprietární směs UV osvětlení podporuje zbarvení korálů nezávisle na volbě či ladění spektra. Dále AP9X nabízí speciálně navrženou kombinaci čoček a reflektorů, širší dodávku světla a vynikající průnik až 122 cm, to prakticky eliminuje stinná místa.
- Pro smíšené rifové akvárium: pokrytí 122 × 61 cm se zavěšením 38–46 cm nad hladinou.
- Pro SPS akvárium: pokrytí 92 × 61 cm se zavěšením 12,8–18 cm nad hladinou.
 
- Ovladatelnost WiFi: Aplikace iPad nebo Android umožňují uživatelům přístup k pokročilým funkcím a možnostem programování, stejně jako nabízejí možnosti sestavit a ovládat skupiny světel. Aplikace také nabízí plnou kontrolu nad barevným spektrem, aklimatizací, lunárními cykly, přírodními efekty atd.
 
- Kessil poskytuje efekt mihotání světla, což dává nádrži nádherný přirozený vzhled, pohled zalitý sluncem srovnatelný s výbojkovým osvětlením. Je to jako kopírování vlastního kousku oceánu v pohodlí vašeho domova.
 
Specifikace:
Rozměry:  41,8 × 14,5 × 3,6 cm
Hmotnost: 1,04 kg
Spektrum: Tuna Blue + Red + Green + Purple (Violet+Indigo)
Pokrytí: 122 × 61 cm
Napájení: 100–240 V AC 50–60 Hz (vstup), 48 V DC (výstup)
Příkon: 185 W
 
Obsah balení:
1× AP9X LED
1× napájecí adaptér
1× adaptérový kabel
3× QR Code Stickers
4× kovový šroubový hák a závěsný držák