Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

AWM - Modul pro wifi kontrolu světel od AI

AWM - Modul pro wifi kontrolu světel od AI Zobrazit v plné velikosti

AWM - Modul pro wifi kontrolu světel od AI

Skladem u dodavatele (1-2 dny)

4 490,00 Kč

Modul AWM - wifi ovládání LED osvětlení od firmy AI
 
Bezdrátové ovládání osvětlení Aqua Illumination systémem APEX je zde!  Řídící systém Apex nyní nabízí vlastníkům LED svítidel AI možnost automatické regulace osvětlení jejich akvárií. Svítidla značky AquaIllumination Vega™ a Hydra™ mohou být nyní ovládána naším bezdrátovým modulem AWM-AI, který ze svítidel AI Vega, Hydra a Hydra FiftyTwo vytváří zařízení zcela podporovaná systémem Apex. Tento modul podporuje až 12 nezávislých LED svítidel AI!
 

Pomocí modulu AWM můžete ovládat až 12 bezdrátových svítidel z řad Vega, Hydra nebo Hydra FiftyTwo. Jednoduše připojte modul AWM ke svému zařízení APEX, spojte s ním všechna svá LED svítidla AI a získáte možnost je ovládat z tzv. APEX "Dashboardu", Apex Fusion nebo z jakékoli mobilní aplikace Apex.

Svítání, západ slunce, mraky, blesky...!

Budete moci nastavit nejen ranní rozbřesk a stmívání při zádpadu slunce, ale můžete vše synchronizovat s aktuálním časem v daném roce (v období). Kromě toho budete moci přidat a nastavit ruzné vlivy počasí od mraků až po simulaci bouřky s blesky. 

sun-cloud-lightning

Vlastnosti modulu AWM

- Umožňuje ovládat LED svítidla AI Vega, Hydra a Hydra FiftyTwo (nikoli však svítidla AI Sol s bezdrátovým hardwarovým klíčem)

- Dva konektory AquaBus pro flexibilní rozšíření pomocí sběrnice AquaBus

- Dodává se s kabelem AquaBus (délky 91cm).

- Plná schopnost modernizace firmware modulu AWM a firmware pro osvětlení lze aktualizovat za účelem zlepšení funkcí

- Stavový LED indikátor a bezdrátový stavový indikátor

- Kompatibilita se všemi systémy Apex