Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Blue Treasure SPS Salt 3.3kg

Blue Treasure SPS Salt 3.3kg Zobrazit v plné velikosti

Blue Treasure SPS Salt 3.3kg

Skladem

200,00 Kč

200,00 Kč za 1 balení

Blue Treasure SPS - sůl 3.3kg

Sůl je vyráběna v souladu s přísnými technologickými postupy (ISO 9001:2008). Tato sůl obsahuje záměrně zvýšený obsah vápníku, hořčíku, draslíku a stopových prvků s cílem zajistit kvalitní růst korálů.

Sůl Blue Treasure SPS Sea pochází z podzemních zdrojů solných oblastí zátok Huanghai a Bahai. Při zpracování se navíc používají vitamíny, takže je podporován imunitní systém živočichů. Přísné postupy při výrobě dovolily odstranit škodlivé látky, jako dusičnany, křemičitany a fosforečnany. Kontrola kvality při výrobě zároveň hlídá udržení správné granulace a vlhkosti. Tím je dosaženo skvělé rozpustnosti soli. Tato sůl se snadno vstřebává i těmi nejcitlivějšími druhy korálů a poskytuje jim ideální dávku všech prvků a minerálů.

Výzkum byl prováděn například i na univerzitě Ocean University of China, která byla založena v roce 1924. Tato sůl si tak získala důvěru mnoha mořských galerií a zoologických zahrad. Jedním z největších zákazníků je například Shanghai Ocean Aquarium (SOA). Tato galerie byla postavena na 20 000 metrech čtverečních za částku ve výši 55 miliónů dolarů.

 

Dávkování:
1,12 kg soli pro 30 litrů mořské vody s ideálními parametry.
3,3 kg soli pro 90 litrů mořské vody s ideálními parametry.
6,7 kg soli pro 190 litrů mořské vody s ideálními parametry.