Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Nyos Quantum 120 Skimmer

Nyos Quantum 120 Skimmer Zobrazit v plné velikosti

Nyos Quantum 120 Skimmer

Skladem u dodavatele (1-2 dny dodání)

7 590,00 Kč

Nyos Quantum 120 Skimmer

 
NYOS® QUANTUM® - postavené k extrémnímu výkonuy velmi tichému provozu, nízké spotřebě a snadné údržbě.
 
Nyos Quantum Skimmer 3
 
Extrémní výkon
Výkon, výkon a opět výkon. NYOS® Quantum® je charakterizován vysokou schopností odpěňovat v důsledku velkého množství vzduchu v kombinaci s optimální směsí vzduch-voda.

Velmi tichý provoz
Akvária by měly být viděny a neslyšeny. To znamená, že NYOS® Quantum® je při chodu obzvlášť tichý, a proto jej sotva můžete slyšet.

Nízká spotřeba energie
NYOS® Quantum® je koncipován tak, aby byl obzvláště energeticky účinný a využívá minimální výkon, a to navzdory obrovskému výkonu.

Snadná údržba
Důsledné silné odpěňování a jednoduché nastavení jsou radost. Z tohoto důvodu je NYOS® Quantum® obzvláště snadno udržovatelný a poskytuje stejnou konzistentní úroveň výkonu po dlouhou dobu. Spouštění spolehlivých čerpadel je samozřejmostí.


Nyos Quantum Skimmer 2


NYOS® Quantum®: INOVATIVNÍ VSTUP
Jedná se o inovativní vlastnosti skimmeru NYOS® Quantum®:

1. Nové hybridní kolo NYOS®
Srdcem každého skimmeru je jeho pohon. Proto jsme vyvinuli nový vysoce výkonný pohon pro Quantum®: Hybridní kolo. Toto obzvláště přesně vyráběné oběžné kolo, postavené s podsvícenými materiály, kombinuje výhody jehlového kola a mřížového kola. Hybridní kolo je charakterizováno mřížovitým tvarem, na kterém jsou namontovány četné velmi úzké jehly. Tato struktura zajišťuje, že se vytvářejí nesčetné extrémně jemné mikro vzduchové bubliny. Značně snížená hmotnost a vysoká přesnost vedou k nižší údržbě a zároveň nízké spotřebě energie.

2. NYOS® Clear-View Reactor
Hybridní kolo potřebuje komoru čerpadla, která je speciálně přizpůsobena. Proto jsme vyvinuli NYOS® Clear-View Reactor. Reaktor Clear-View je průhledná výkonná komora s velkým objemem, ve které je vytvářena směs vody a vzduchu. V kombinaci s hybridním kolem a přizpůsobenou tryskou Venturiho vytváří extrémní výkon vzduchu s optimálním poměrem vzduch-voda. Jeho průhlednost znamená, že jakékoliv cizí tělesa lze snadno identifikovat. Současně je možné vidět obrovský výkon čerpadla v provozu. Stylový a praktický!

3. Výkon NYOS® Twister
Extrémní vzduch a nejjemnější bubliny jsou jedna věc. Aby se však dosáhlo optimálního skimmingu, bubliny, které jsou vytvářeny, musí zůstat v kontaktu s vodou co nejdéle. Proto jsme navíc k naší normální bublinkové desce vyvinuli Twister ve tvaru pilového kotouče. To dává bublinám další rotaci a víry je víří vírou. To značně zvyšuje dobu kontaktu vzduchových bublin ve vodním sloupci.

4. Kombinace formy a funkce: konstrukce sinusu
Voda není jako rohy. Proto jsme vyvinuli průtokově optimalizovaný, chráněný dvojitý formulář. V tomto tzv. Sinusovém designu mohou vzduchové bubliny stoupat bez překážek a zcela volné, ergonomicky tak mluvit, aniž by vznikly špatně proudící zóny v rušivých rozích.

5. Přesnost a podrobnosti - Dobrý nápad musí být dokonale implementován do posledního detailu.
Každý produkt Quantum® je proto charakterizován následujícími způsoby:

- Extrémně nerozbitné vysoce výkonné vlny z oxidu zirkoničitého (pevnost Vickers o tvrdosti 1600 MPa)
- Devět námořních vodních šroubů z čistého titanu třídy 2
- Přesné mikro-nastavovací šrouby pro jemné doladění hladiny vody
- Plné oddělení pomocí silikonových nohou
- Skimmerový hrnec s pojistným uzávěrem
- Připraveno k použití plug-and-play zařízení

6. Optimalizované možnosti nastavení proměnné
Každé akvárium je jiné. Proto lze NYOS® Quantum® individuálně přizpůsobit všem podmínkám akvária: množství vody a množství vzduchu lze nastavit samostatně a nezávisle na sobě. Přibližné nastavení hladiny vody je dosaženo prostřednictvím trubky pro nastavení vody, zatímco zvlášť přesná mikro-nastavovací šroub, který je součástí dodávky, umožňuje další jemné doladění hladiny vody.

7. Kompaktní konstrukce lze zcela demontovat
Představujeme kompaktní a dobře promyšlené řešení. NYOS® Quantum® úmyslně nepoužívá žádná externě namontovaná objemná čerpadla. Pro nás je samozřejmé, že zařízení musí být možné zcela demontovat.

Specifikace:
Objem akvária: 100-500 Litrů
Čerpadlo: Quantum® 1.0
Průtok vzduchu: max. 500 l/h
Příkon: 8 W
Rozměry: 15 x 21 x 46.5 cm