Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Aquaforest Amino Mix 10ml

Aquaforest Amino Mix 10ml Zobrazit v plné velikosti

Aquaforest Amino Mix 10ml

Skladem

190,00 Kč

Aquaforest Amino Mix 10ml
 
Doplňk Aquaforest Amino Mix obsahující koncentrované aminokyseliny pro korály. Zdůrazňuje intenzitu barev a zvyšuje odolnost korálů. Použití proteinových skimmerů způsobuje nedostatek aminokyselin ve vodě, proto je vhodné často je krmit. Vhodný přísun aminokyselin pro zvířata žijících v akváriu, zvyšují jejich zdraví a imunitu.AF Amino Mix obsahuje mimo jiné: biotin, alanin, glutamin, leucin, lysin, serin.

Dávkování:
1 kapka na 100 l vody každý druhý den po zhasnutí světla...
Neřeďte. Nemíchejte spolu s jinými produkty v jedné nádobě.
Přípravek může být dávkován pomocí dávkovacího čerpadla za předpokladu, že tato umí precizní/přesné dávkování pomocí jednotlivých kapek. Po otevření skladujte v chladničce pokud teplota překročí 24 ° C.
 
Všechny doplňky pro růst korálů mají doporučenou dávku, tj. 1 kapku na 100 l vody celkového objemu akvária. Je důležité si uvědomit, že každé akvárium je odlišné a dávka se může lišit v závislosti na druzích a množství chovaných korálů.
Doporučujeme začít dávkovat nejdříve polovinu doporučené dávky (nebo i 1/4) a sledovat korály a jejich reakce na podávané přípravky. V případě, že útes nevykazuje žádné známky předávkování, doporučujeme zvýšit dávku na cílovou dávku. 

Aby se usnadnilo vstřebávání přípravků, koráli SPS a LPS by měli být krmeny po zhasnutí světel . Koráli druhu Zoanthus, Ricordea a další jako koráli druhu Discosoma by se měli krmit během dne. Pro zajištění nejlepší absorpce živin by měly být všechny doplňky a krmiva pro korály dávkovány přímo do akvária. Během krmení doporučujeme odpěňovač vypnout asi na 1 hodinu. Zátku příliš neutahujte, jinak by mohlo dojít k poškození krytu.