Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

IM Gourmet Grazer

IM Gourmet Grazer Zobrazit v plné velikosti

IM Gourmet Grazer

Skladem u dodavatele (1-2 dny)

560,00 Kč

IM Gourmet Grazer - pomůcka na krmení řasami NORI
 
Pomci, bodloci, klipky a mnoho dalších mořských a sladkovodních druhů ryb patří mezi přírodní "oždibovače". Až 90% svého času obírají řasu z povrchu dřeva, korálů a ze skal/kamenů. Pro jejich zdraví je velmi důležité, aby měly dostatek mořské řasy v průběhu celého dne. Tím dosáhneme posílení jejich imunitního systému, snížení agrese a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Tradičními i netradičními pomůckami pro krmení mořskou řasou byly různé nádoby, kolíčky a gumové pásky, které upevnily řasu a poskytovali 1 přístup ke krmivu. Problémem bylo vždy nejisté upevnění řasy a téměř její pravidelné uvolnění do prostoru nádrže a její znečištění.
Pomůcka Gourmet Grazer je upevněna na sklo magnetem a samotné krmivo-řasa je upevněna přední děrovanou částí zařízení po celé své délce což podporuje přírodní způsob rybího "oždibování" průběžně po celý den. 
Stačí otevřít, vložit jakoukoliv velikost řasy a uzavřít. Magnetický držák krmítka umožňuje jednoduchou obsluhu, kontrolu, upevnění řasy a nechává vaše roce v suchu!
 
Specifikace:
- Pro mořské a sladkovodní ryby (bíložravce a masožravce)
- Lze vložit až 10 plátků nařezané mořské řasy (nori)
- Snižuje znečištění a udržuje vysokou kvalitu vody
- Umožňuje krmení několika rybám najednou
- Lze umístit vertikálně nebo horizontálně
- Má tenký profil
- Upevnění pomocí magnetu
- Podpooruje přírodní způsob krmení ryb
- Má odolnou PVC konstrukci
- Uzavíratelný bezpečný systém "Snap-Lock"