Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Brightwell Aquatics Zooplanktos-M - zooplankton 500-1000µm 125ml

Brightwell Aquatics Zooplanktos-M - zooplankton 500-1000µm 125ml Zobrazit v plné velikosti

Brightwell Aquatics Zooplanktos-M - zooplankton 500-1000µm 125ml

Skladem

290,00 Kč

Brightwell Aquatics Zooplanktos-M - zooplankton 500-1000µm 125ml

 
Produkt před použitím dobře protřepejte. Před aplikací roztoku do akvária vypněte proteinový plovák a ostatní prvky mechanické filtrace a před opětovným zapnutím filtrace vyčkejte 10 - 15 minut.

Cílená výživa (doporučeno):
Cílenou výživu lze provádět pomocí delšího kousku tuhého vzduchového vedení, plastové injekční stříkačky, pipety, kapátka nebo podobných pomůcek. Vmíchejte 5 ml (1 plné víčko) do malé nádobky a část roztoku nasajte do přepravní pomůcky, poté pomalu vypouštějte obsah pomůcky ve vzdálenosti cca 5 - 10 cm od cíle proti proudu. Tyto kroky opakujte kdykoliv je považujete za potřebné. Vypláchněte vnitřní i vnější část krmicího zařízení, které bylo vloženo do akvária před vložením do této nádobky (pokud se výživa provádí přímo z nádobky namísto samostatné nádoby). Pokud tak neučiníte, hrozí nebezpečí kontaminace produktu a jeho rozklad.

Rozptýlená výživa:
Přidejte 5 ml přípravku na každých 190 litrů vody v celém systému akvária do oblasti rychlého proudění vody, a to denně po dobu prvních 4 týdnů, poté lze dávkování zvýšit podle potřeby.

Poznámky:
Přidejte denně max. 5 ml kapalné výživové suspenze na každých 190 litrů vody v systému akvária po dobu prvních 4 týdnů, poté lze dávkování postupně zvyšovat podle potřeby. Je třeba začít s nízkými dávkami a s časem je postupně zvyšovat, aby se biologická filtrace v akváriu adaptovala na zvýšený přísun živin a zabránilo se tak zhoršení kvality vody.

Planktonová výživová suspenze (např. tato) se nejlépe využije cílenou výživou specifických bezobratlých v akváriu. Při ní je většina výživy spotřebována organismy namísto toho, aby byla zachycena filtrem nebo přímo měla negativní dopad na kvalitu vody (jak se často stává při neřízené rozptýlené výživě, tedy při dávkování výživové suspenze do proudu vody, který ji unáší náhodně systémem akvária).

Pozor:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako potravina.
Zaručené složení

Voda max. 99,50%, rohovinový protein min. 0,08%, rohovinový tuk min. 0,10%, rohovinové vlákno min. 0,15%.
Složení

Demineralizovaná voda, fytoplankton obohacený Arthropodae Kladoceran (zooplankton), aminokyselina chráněná autorským právem, kyselina askorbová, kyselina citronová.