Vítejte |

Kategorie

Odběr novinek

Facebook

Brightwell Aquatics AminOmega 60 ml

Brightwell Aquatics AminOmega 60 ml Zobrazit v plné velikosti

Brightwell Aquatics AminOmega 60 ml

Skladem u dodavatele (1-2 dny)

420,00 Kč

Brightwell Aquatics AminOmega 60 ml

AminŌmega představuje unikátní směs aminokyselin a omega-3 a -6 HUFA mořského původu, určená pro obohacení živé a umělé potravy. Spojuje v sobě ty nejlepší vlastnosti samoemulgačních kapalných koncentrátů s aminokyselinami zjištěných v poměru u různých druhů mořských ryb. Tyto látky využívá tělo pro tvorbu a obnovu tkáně. Použití aminokyselin a omega-3 a -6 HUFA je v prvé řadě určeno pro doplnění potravy ryb, ale je prokázán také účinek na zvýšení rychlosti růstu tkáně u korálů, škeblí, korýšů a jejich spojenců. U ryb, kterým chybí v potravě jeden nebo více důležitých prvků, se může rozvinout poškození tkáně podél postranní čáry a v oblasti hlavy. Jak již bylo uvedeno, aminokyseliny a omega-3 a -6 HUFA dokážou obnovit poškození tkáně způsobené nedostatečnou stravou. AminŌmega je koncentrovaný přípravek a neměl by být předávkovaný nebo přidávaný přímo do akvarijní vody; v opačném případě může dojít ke zhoršení kvality vody. U ryb vykazujících známky poškození tkání, jako je eroze v oblasti hlavy a postranní čáry (HLLE), mějte trpělivost, AminŌmega doplňuje potřebné aminokyseliny a omega kyseliny a na výsledky počkejte dostatečnou dobu; nebuďte v pokušení předávkovat, to by způsobilo více škody než užitku a ovlivnilo by to kvalitu vody. Pro funkci AminŌmega nejsou žádné lékařské důkazy, avšak pozitivní účinky aminokyselin a omega-3 a -6 HUFA na tvorbu tkání jsou soustavně pozorovány.

Všechny tekuté přípravky Brightwell Aquatics obsahují čistou vodu a vysoce čisté látky. Vyvíjíme složení pro akvária na základě empirických údajů, s využitím spíše sledování a měření než teorie.

- Poskytuje zdroj aminokyselin a omega-3 a -6 vysoce nenasycených mastných kyselin (HUFA).
- Zvyšuje nutriční hodnotu krmiva pro mořské ryby a bezobratlé, obzvláště vhodné pro ryby jevící známky poškození v oblasti hlavy a
  postranní čáry.
- Lze použít jako doplněk umělé a živé potravy.
- Neobsahuje žádné žraločí odvozené složky.
- Složeno z unikátní směsi mořských ryb a korýšů, zdrojů bílkovin a esenciálních mastných kyselin, stejně jako důležitých vitamínů.
- Nevyžaduje chlazení.
- Složení vytvořené mořskými vědci.
 

Jako doplněk umělého krmiva: Výrobek před použitím dobře protřepejte. Umístěte krmivo do čisté nádobky jako je malá miska nebo hrnek a přidejte jen tolik AminŌmega pro namočení. Vyčkejte alespoň 5 minut před krmením, čímž poskytnete přípravku dostatečnou dobu, aby se do krmiva důkladně vsákl. Krmiva ve formě tekutých suspenzí lze doplnit přidáním 0,5 ml (asi 4 kapky) AminŌmega na 10 ml suspenze krmiva; protřepejte a vyčkejte 5 minut před zahájením krmení. Maximálního užitku všech tekutých krmiv ve formě suspenzí lze dosáhnout cíleným krmením přímo k organismům, než nalitím do proudu vody a náhodným rozplynutím napříč akváriem. Po uplynutí několika měsíců lze zvýšit dávkování o 50 % pokud je to požadováno na takovou dobu, dokud je kvalita vody sledována a udržována v povoleném rozsahu. Vezměte na vědomí, že zahájením dávkování nízkých dávek nezpůsobí žádné škody a umožní vám zaznamenat drobné změny ve vzhledu systému, které naznačují účinnost a potřebu přípravku. Stále pozorně sledujte kvalitu vody, abyste v případě potřeby učinili opatření.

Jako doplněk živého krmiva: Výrobek před použitím dobře protřepejte. Oddělte porci živého krmiva (jako jsou vířníci, dafnie, artemie, atd.) a umístěte ji do čisté nádobky bez cirkulace vody. Přidejte 1 kapku AminŌmega na 1,1 l vody v nádobce a jemně promíchejte pro rozptýlení kapek, potom vyčkejte 20 - 40 minut než organismy kapky pozřou. Potom pomocí síťky vylovte organismy z nádobky a opláchněte je jemným proudem čerstvé vody. Ihned nakrmte obyvatele akvária těmito organismy.

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k jídlu.

Garantované složení

Vlhkost (max) 78,80 %, hrubé bílkoviny (min) 0,20 %, surový tuk (min) 20,00 %, vláknina (min) 0,00 %, vitamin (C) 100 mg/oz. (min)

Složení

čistá voda, mořské tuky (vyrobeno z mořských ryb a korýšů), mořský hydrolyzovaný protein, kyselina askorbová, thiamin hydrochlorid, niacin, tokoferol

AminOmega nevyžaduje chlazení, nicméně skladování na chladném, stinném místě prodlouží stálost jednotlivých složek. Chlazení prodlouží maximální trvanlivost výrobku.